دانلود نرم افزار VMWare ThinApp Enterprise 5.2.2 Build 4435715 + Portable – ……. – …….

VMWare ThinApp نرم افزاری ساده و کارآمد جهت ساخت ورژن های پرتابل برنامه هاست. برنامه پرتابل برنامه ای است که بدون نیاز به نصب قادر به اجراست. از آنجایی که این برنامه ها توسط یک ماشین مجازی اجرا میشوند وابستگی خاصی به پلتفرم اجرایی ندارند و بر روی اغلب ورژن های ویندوز قادر به اجراست. VMWare ThinApp نرم افزاری است که در حوزه پرتابل سازی برنامه ها بسیار قوی عمل کرده است و با عملکرد ساده خود نظر کاربران را به خود جلب کرده است. با استفاده از این برنامه شما میتوانید انواع برنامه های ویندوزی با انواع و اقسام تکنولوژی ها از جمله دات نت، جاوا و … را به صورت پرتابل تبدیل کنید.

خروجی این برنامه به صورت یک تک فایل exe است و نیازمند هیچگونه فایل جانبی و پیش نیاز دیگری نیست. تنها کافی است که بر روی این فایل exe در هر ورژن از ویندوز دوبار کلیک کنید تا برنامه اجرا شود. قابل ذکر است که هیچ تفاوتی بین ورژن پرتابل برنامه و ورژن نصبی وجود ندارد. تنها تفاوت آن در این است که در اینجا همه فایلهای مورد نیاز برنامه در داخل یک فایل exe پک شده است. روش کار این برنامه بسیار آسان است و همه مراحل با استفاده از ویزاردهای قابل فهم به کاربر ارائه شده است. این برنامه از ویندوزهای ۶۴ بیتی نیز پشتیبانی میکند و قابل ذکر است که تعداد معدودی از برنامه از جمله آنتی ویروسها، فایروالها، درایورها و مشابه آن قادر به پرتابل سازی نیستند که طبیعتا خیلی هم مهم به نظر نمیرسند چرا که این دسته از برنامه ها داتا با نصب بر روی سیستم هدف، کارایی خود را نشان میدهند.

  •  محیط گرافیکی ساده و جمع و جور
  • عملکرد ساده برنامه با استفاده از ویزاردهای مرحله به مرحله
  • پشتیبانی از سیستم های ۶۴ بیتی
  • دارای راهنمای تمامی مراحل
  • تنظیمات مختلف برای خروجی کار
  • و …

ThinApp supports all released Windows systems from Windows NT4, 2000, XP (64/32), Vista (64/32), Server 2003, Server 2008 (64), Server 2008 R2 (64), Windows 7 (64/32), Windows 8/8.1 (64/32, but not RT), and Windows 2012 

از فایل Keygen موجود در فولدر Crack برای رجیستر کردن ورژن نصبی استفاده کنید.

دانلود VMWare_ThinApp_Enterprise_5.2.2_Build_4435715

دانلود VMWare_ThinApp_Enterprise_5.2.2_Build_4435715_Portable

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۱۷ + ۱۹ مگابایت


Categories1