دانلود نرم افزار Sub Systems TE Edit Control v23 – ……. – …….

TE Edit Control یک کامپوننت RTF TextEditor  پیشرفته میباشد که در زبانهای برنامه نویسی مختلفی قابل استفاده است.  این کامپوننت که به صورت یک DLL در اختیار برنامه نویسان قرار گرفته،

در NET, WinForm, ASP .NET, C#, Win32 Win64, ActiveX, Jave, Applet, ASP, Visual Basic, VBSCRIPT, JSCRIPT, VB6, MFC, Delphi, Powerbuilder, Foxpro قابل استفاده و بهره برداری است. این کامپوننت دارای قابلیتهای فراوان و از پیش تست شده ای است که شاید بازنویسی آنها از ابتدا برای برنامه نویسان کار عبثی باشد، با استفاده از کامپوننت به راحتی میتوانید از لیستهای Bullet چند سطحی با نمایه های مختلف بهره مند شوید، فونت و رنگ بولت ها به سادگی قابل تغییر است. همچنین امکان تعریف جداول ساده و پیچیده در داخل متن تکست باکس خواهید داشت که قابلیتهای پیشرفته ای همچون تغییر هیدر جدول، جدولهای تو در تو، ترکیب سلولها و جداول و … به صورت کامل پشتیبانی میشود.

یا میتوانید در داخل متن از تصاویر با چینشهای مختلف استفاده کنید، تصاویر را در گروه های مختلف دسته بندی کنید، چینش تصویر در متن را تعیین کنید مثلا قبل از متن، داخل متن، شناور و …، و بسیاری از قابلیتهای دیگر که با یک بار استفاده از آن متوجه خواهید شد. ورژن مربوط به دات نت به صورت کامل با زبان سی شارپ نوشته شده است و هیچ نوع وابستگی به اسمبلی های خارجی ندارد. و همچنین سورس کامل ورژن های Win32 و دات نت در دسترس است. این کامپوننت همانطور که در برنامه های دسکتاپ به سادگی قابل استفاده است در برنامه های تحت وب نیز میتوان با Wrapper هایی که برای آن وجود دارد مورد استفاده قرار داد. ورژن مربوط به جاوا به صورت کامل با ورژن ۶ جاوا و بالاتر سازگار است و همانند ورژن دات نتی که توضیح دادیم با استفاده از Wrapper هایی امکان استفاده در حالت تحت وب نیز خواهد داشت. TE Edit Control امکاناتی فراتر از یک text editor ساده در اختیار برنامه نویسان قرار میدهد.

 

از سریال موجود در فایل Serial.txt با توجه به دستور العمل موجود برای رجیستر کردن برنامه استفاده کنید.

دانلود Sub_Systems_TE_Edit_Control_for_Java_v23

دانلود TE_Edit_Control_V23_for_.NET_Csharp_WinForm_WPF_ASP.NET_X86

دانلود TE_Edit_Control_V23_for_32_bit_DLL_ActiveX_MFC_C_Cplusplus

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۶ + ۳ مگابایت


Categories1