دانلود نرم افزار SetACL Studio 1.2.4 – ……. – …….

SetACL Studio ابزاری مدیریتی برای مجوزهای ویندوز است. این نرم‌افزار دارای ویژگی‌های قدرتمندی بوده و کارکردن با رابط بصری آن برای کاربر بسیار راحت و آسان است. توانایی کار با فایل‌ها، پوشه‌ها، کلیدهای رجیستری، پرینترها، اطلاعات به اشتراک گذاشته شده در شبکه، سرویس‌ها و اشیاء WMI مخصوص ویندوز، از توانایی‌های این نرم‌افزار است. از آدرس فایل‌های خیلی طولانی نیز پشتیبانی کرده و با دور زدن لایه‌های امنیتی ویندوز، ریزترین اطلاعات نقاط مختلف ویندوز را نمایش داده و حتی قابلیت بازگرداندن اعمال انجام شده را هم داراست.

امکانات و ویژگی‌های نرم‌افزار SetACL Studio :

دیداری: در این نرم‌افزار توجه ویژه‌ای بر روی طراحی رابط کاربری صورت گرفته. با اینکه صدور مجوزهای ویندوز پیچیده است اما رابط کاربری نرم‌افزار نیست.

سودمندی: برای صدور مجوز مدیر فایل بودن به پنج کلیک نیاز است؟ UAC مرتبا پیغام می‌دهد؟ با استفاده از SetACL آن دوران به سر آمده.

قدرت: با استفاده از موتور داخلی نرم‌افزار، SetACL به آسانی لایه‌های امنیتی را دور زده و به صدور مجوز برای هر چیزی می‌پردازد؛ همچنین با آدرس فایل‌های بسیار طولانی هم می‌تواند کار کند.

بازگرداندن تنظیمات: برنامه‌های معمولی قابلیت بازگرداندن عمل انجام شده را دارند، اما ابزارهای مدیریتی چنین امکانی ندارند. آیا این یک قانون است؟ خیر!

ساخت، حذف و تغییر نام هر پوشه و کلید رجیستری با دور زدن لایه‌های امنیتی: SetACL Studio امکان مشاهده، ایجاد، حذف و تغییر نام پوشه‌ها در هرجایی را می‌دهد؛ بدون درگیر شدن با اینکه آیا این محل غیر قابل دسترسیست و یا یک پوشه محافظت‌شده است. این نرم‌افزار محدودیت‌های معمول را نادیده گرفته و به شما امکان دسترسی و کار را می‌دهد. دور زدن لایه‌های امنیتی همچنین برای ساخت و حذف کلیدهای رجیستری نیز ممکن است.

مشاهده، تغییر و حذف مجوزها و مالکیت‌ها: SetACL Studio، مجوزها را از DACL و SACL دریافت کرده و صاحب فایل را نمایش می‌دهد. DACL، SACL و مالکیت می‌توانند دستکاری شده و با مجوزهای جدید ذخیره شوند.

قابلیت بازگرداندن تنظیمات: هرچقدر هم که همه چیز عالی و حرفه‌ای باشد، بدون زندگی بدون امکان بازگردادن به تنظیمات پیشین بعد از یکبار استفاده از آن ناممکن است! این امکان با حفظ چندین حالت پیشین در این نرم‌افزار رعایت شده و می‌توانید تنظیمات را تا رسیدن به نقطه‌ی دلخواه مجددا ازیابی کنید.

 

نکات SetACL Studio :

– این نسخه با کرک کامل ارائه شده و توسط دانلولی نصب و تست شده است.

– تصاویر محیط نرم افزار را در اینجا ببینید.

Windows XP / Server 2003 or newer (eg Windows 7 or Server 2008 R2) with. NET framework 4.0 client profile (a version of. NET that is slightly smaller than the full framework).

SetACL Studio runs as a 64-bit process on 64-bit Windows and as a 32-bit process on 32-bit Windows so there are no hidden areas in the system it cannot get to.

 

در مورد نسخه ۱٫۲ بعد از نصب نرم افزار فایل Patch_DownLoadLy.iR.exe که در فولدر Crack است را در محل نصب نرم افزار کپی کرده و به صورت Run as Administrator اجرا کنید.

در مورد نسخه ۱٫۲٫۴ فایل موجود در فولدر Crack را در محل نصب نرم افزار کپی کنید.

دانلود SetACL_Studio_1.2.4

دانلود SetACL Studio 1.2.0

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۳٫۱۲ مگابایت


Categories1