دانلود نرم افزار Schlumberger PetroMod 2012.2 x64 – ……. – …….

PetroMod نرم افزاری توانمند برای مدلسازی تکامل حوزه های رسوبی است. این برنامه با در نظر گرفتن دوره های زمین شناسی مختلف، مدلسازی سیستم های نفتی و لرزه ای، پدیده هایی همچون مهاجرت رسوبات و شرایط مختلف سطحی و زیرسطحی، تجزیه و تحلیل حوزه های رسوبی را تکمیل میکند و به مهندسین کمک میکند تا اطلاعات ارزشمندی را در زمان کمتری به دست آورند. با استفاده از این برنامه بررسی پروسه کاهش و تلفات لایه های هیدروکربنی کار سختی نخواهد بود چرا که با در اختیار داشتن دوره های مختلف زمین شناسی، بررسی این تغییرات امکان پذیر خواهد بود.

PetroMod با دقت بالایی مسیرهای مهاجرت هیدروکربن، مقدار آن و زمان و تاریخچه این مهاجرتها را در شرایط سطحی و زیر سطحی به خوبی مدلسازی میکند. این محصول در مدلسازی سیستم های نفتی با مقیاس بزرگ (یک بعدی، دو بعدی و یا سه بعدی) از حوزه های کوچک و جزئی و پراکنده گرفته تا ارزیابی کل منطقه و حوزه تحت نظر هیچ گونه محدودیتی ندارد. مدلهای ارائه شده پویا هستند، بدین معنا که رکوردهای اطلاعات کاملی در مورد تکامل ساختار حوزه، وضعیت دما، سوابق فشار، اثرات آن بر مهاجرت، انباشتها، اتلاف نفتی و گازی و بسیار از پارامتریهای اطلاعاتی دیگر در اختیار مهندسین قرار میدهد تا بتوانند در مقیاس کلان تصمیم گیری درستی اتخاذ کنند.

خواصی همچون نسبت گاز به نفت (GOR) و یا گرانروی API به راحتی امکان آنالیز، استنباط و پیش بینی های لازم را دارا هستند. PSM یا مدلسازی سیستمهای نفتی، جزئی حیاتی از ریسکها و خطرهای اکتشاف میدان های نفتی است که میتوان در تمامی مراحل اکتشاف – از همان مراحل اولیه اکتشاف که کنترل خاصی روی شرایط نداریم تا مراحل بعدی که روال کار هدایت پذیرتر است مورد اجرا قرار دهیم که با استفاده از این برنامه اعمال این موارد کار آسانی است.

PetroMod Compatibility:

System Requirements: Manufacturer Minimum

Base OS: Windows

OS Version: 7

Processor: CPU 2 x Intel X5667 (quad core)

RAM: 12 GB

Hard Disk Total Size: 5 GB of free disk space

System Requirements: OIT Required

Base OS: Windows

OS Version: 7

Processor: CPU 2 x Intel X5667 (quad core)

RAM: 12 GB

Hard Disk Total Size: 5 GB of free space

Additional Hard Disk Space Needed: 10 GB

فایل Readme.txt در فولدر Crack را ببینید.

دانلود Schlumberger_PetroMod_2012.2_x64

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۴۰۸ مگابایت


Categories1