دانلود نرم افزار PGI Visual Fortran 13.9 win7 8 2008 2012 x86/x64 – ……. – …….

PGI Visual Fortran یا به اختصار PVF مجموعه ای از کامپایلرهای کارآمد ۳۲ و ۶۴بیتی فرترن برای محیط آشنای ویژوال استودیو است. با استفاده از این ابزار برنامه نویسان به راحتی میتوانند کدهای فرترن را در محیط قدرتمند ویژوال استودیو بنویسند و توسط کامپایلرهای این محصول خروجی مورد نظر خود را به صورت بهینه تولید کنند. PGI Visual Fortran از طیف وسیعی از پلتفرمها از جمله سیستمهای چند هسته ای ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی پشتیبانی میکند و امکان اجرای خودکار کدهای نوشته شده بر روی چندین هسته را برای برنامه نویسان فراهم کرده است.

علاوه بر پشتیبانی از پردازنده های چند هسته و برنامه نویسی موازی این محصول شامل دو مدل برنامه نویسی HPC است که یکی از آنها OpenACC است که همانند OpenMP برای سیستمهای چند هسنه ای ۶۴ بیتی ارائه شده است. این مدل، دستورات خود را در قالب دستورات پیش پردازنده به کد اضافه میکند که باعث میشود تا این کد در سایر کامپایلرهای فرترن به صورت کامنت دیده شود و هیچ مشکلی برای کامپایل کد در سایر کامپایلرها وجود نداشته باشد لذا کدنویسی با این مدل باعث میشود تا ویژگی قابل حمل بودن کد کماکان حفظ شود. مدل بعدی نیز که با همکاری شرکت NVidia عرضه شده است استفاده از تکنولوژی CUDA Fortran میباشد که با استفاده از کدهای جانبی C و کمک گرفتن از پردازش واحد GPU سیستم سرعت پردازش کد نهایی را به حد نهایی خود میرساند.

  •  سینتکس هایلایت کاربردی و بسیار کارآمد برای ساده کردن فرایند کدنویسی
  • تکمیل خودکار کدهای بر اساس کلمات کلیدی وارد شده
  • انجین قدرتمند دیباگ کدهای فرترن
  • آنالیز خودکار وابستگی ها
  • امکان تعامل سازنده با مایکروسافت ++C
  • برخوداری از تعداد زیادی پروژه آماده برای آشنایی با قسمتهای مختلف محصول
  • پشتیبانی از اجرا به صورت چند نخی با استفاده از intel kml 10.1 و بالاتر
  • امکان ساخت، اجرا و دیباگ برنامه های MS-MPI
  • و …

Processor: 64-bit AMD64, 64-bit Intel 64 or 32-bit x86 processor-based workstation or server with one or more single core or multi-core microprocessors.

Accelerator (optional): NVIDIA CUDA-enabled GPU with compute capability 2.0 or later. AMD Radeon HD 77xx, 78xx, 79xx, and R7 series GPUs (Cape Verde, Tahiti or Spectre).

Operating System: (Building 64-bit applications requires a 64-bit operating system.)

Visual Studio: All versions of Visual Studio 2015 and 2013 are supported except Visual Studio Express.

Operating System: Microsoft Windows 10/8.1/8/7, Server 2012, and Server 2008 R2. Both 64-bit and 32-bit versions are supported where available.

Please Note: 32-bit development is deprecated with the PGI 2016 release and will no longer be available with the PGI 2017 releaseMemory: 256 MB or more.

Hard Disk: 1 GB during installation, 500 MB to hold installed software.

Peripherals: Mouse or compatible pointing device. DVD disk drive for installation, unless products are downloaded and installed electronically.

Other: Adobe Acrobat Reader for viewing documentation.

 

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.

دانلود PGI_Visual_Fortran_13.9_win7_8_2008_2012_x86

دانلود PGI_Visual_Fortran_13.9_win7_8_2008_2012_x64

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

ورژن ۳۲ بیتی: ۵۶۱ مگابایت

ورژن ۶۴ بیتی: ۸۳۸ مگابایت


Categories1