دانلود نرم افزار MONyog Ultimate 5.7.2.0 – ……. – …….

MONyog ابزاری توانمند و ایمن در مانیتورینگ دیتابیس میباشد. این برنامه ظاهر جمع و جوری و خلوتی دارد و شما میتوانید به صورت زنده و در لحظه اتفاقاتی که در دیتابیس/های شما در حال رخ دادن است را زیر نظر بگیرید. به راحتی خواهید توانست حجم زیادی از کوئری ها را مورد آزمون قرار دهید و کوئری هایی که باعث کند شدن پردازش هستند را تشخیص دهید. MONyog به شما اجازه میدهد تا وضعیت سرورهای خود را در هر ساعت از شبانه روز زیر نظر بگیرید و وضعیت آنها را به صورت خلاصه و یا به صورت مفصل و دقیق از طریق جداول و چارتهایی زیبا مشاهده کنید.

این ابزار توانمند را میتوان برای دیتابیسهای مختلفی همچون MySQL, MariaDB, Amazon web service, Percona و … استفاده کرد.  MONyog به ادمین های دیتابیس کمک شایانی میکند از این حیث که میتوان مشکلات و مسائل موجود در دیتابیس را قبل از وقوع و به بار آوردن ضررهای فروان تشخیص و راه حلهای مناسبی برای آن اتخاذ کرد. با استفاده از این برنامه میتوانید امنیت، کارایی و وضعیت کلی دیتابیس خود را مورد تحلیل قرار دهید و با توجه به پیشنهادات هوشمندانه ای که MONyog به کاربر میدهد میتوان در راستای بهبود وضعیت آن قدم برداشت.

یکی از مزیتهای عمده این ابزار امکان تنظیم و ارسال آلرتها و گزارشها به ایمیلهایی از پیش تعیین شده و به صورت زمان بندی شده است. مثلا میتوانید تنظیم کنید که برنامه فلان کارها را هر چند ساعت انجام دهد و اگر خطایی در سیستم مشاهده کرد آن را ایمیل کند و یا آلرتی را فعال کند. این موضوع برای مانیتورینگ دبیتابیس در شب که معمولا پشت سیستم نیستیم حائز اهمیت است. همچنین این ابزار یکی از اولین ها در حوزه تحلیل لاگهای دیتابیس است یعنی میتوانید لاگ دیتابیس را به این برنامه بدهید تا مشکلات موجود در آن را به شما گزارش دهد. MONyog تمامی امکانات مورد نیاز برای مانیتورینگ و کار با دیتابیسها را دارا میباشد و برای افرادی که با پایگاه های اطلاعاتی زیادی درگیر هستند میتواند کمک‌دست بسیار شایسته ای باشد.

 

با استفاده از سریال موجود در فایل Serial.txt نرم افزار را رجیستر کنید.

دانلود MONyog_Ultimate_5.7.2.0

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۹ مگابایت


Categories1