دانلود نرم افزار Microsoft Office Online Server 2016 Update November 2016 – ……. – …….

Office Online Server محصولی از مایکروسافت است که بستری آنلاین و تحت مرورگر برای نمایش و ویرایش فایلهای آفیس فراهم کرده است. این نرم افزار با تمامی محصولات و سرویسهایی که از WOPL و پروتکل واسط برنامه های تحت وب پشتیبانی میکنند، کار میکند. در واقع محصولاتی که به عنوان هاست شناخته میشوند مانند Exchange Server و شپرپوینت. دفتر کار Office Online Server قادر است تا سرویسهای آفیس را در هاست های محلی مختلف مستقر کند و شما میتوانید با توجه به نیازهای در حال رشد سازمانتان، دفتر کار خود را از یک سرور تا چندین سرور مرتبط با هم و در فواصل مختلف گسترش دهید. این برنامه همچنین امکان نصب روی ماشین مجازی را نیز داراست. با استفاده از قابلیتهای Office Online Server کاربران میتوانند فایلهای آفیسی که خارج از سرورهای شیرپوینت ذخیره شده است مثلا در فولدرهای اشتراکی و یا سایر وبسایتها به راحتی ببینند و ویرایش کنند.

این برنامه بعد از نصب صفحه ای به آدرس http://OfficeWebAppsServername/op/generate.aspx ایجاد میکند که امکان ساخت لینکهایی عمومی برای در دسترس قرار دادن اسناد آفیس به صورت همگانی مورد استفاده قرار میگیرد. تمامی فایلهای ورد، اکسل، پاورپوینت در مرورگر به راحتی قابل مشاهده و ویرایش خواهد بود. برای اسناد ورد به راحتی میتوانید قالب بندی کنید، برای فایلهای اکسل میتوانید ورک بوکهای مختلف ایجاد کنید، از فیلترها استفاده کنید و یا حتی انیمیشنهای مختلف در پاورپوینت به راحتی اینجا هم قابل استفاده هستند. البته مدیر سرور میتواند دسترسی هایی مختلفی برای کاربران تعیین کند مثلا کاربران فقط قابلیت مشاهده اسناد را داشته باشند و امکان ویرایش آنها تنها در اختیار کاربران خاصی باشد که مدیر آنها را از قبل تعیین کرده است.

Install Office Online Server prerequisites

To install Office Online Server prerequisites, do the following:

  1. Install .NET Framework 4.5.2.
  2. Install the required operating system features by running the following command:

    Install-WindowsFeature Web-Server, Web-Mgmt-Tools, Web-Mgmt-Console, Web-WebServer, Web-Common-Http, Web-Default-Doc, Web-Static-Content, Web-Performance, Web-Stat-Compression, Web-Dyn-Compression, Web-Security, Web-Filtering, Web-Windows-Auth, Web-App-Dev, Web-Net-Ext45, Web-Asp-Net45, Web-ISAPI-Ext, Web-ISAPI-Filter, Web-Includes, InkandHandwritingServices, Windows-Identity-Foundation

  3. Reboot the computer after the Windows features have been installed.

از سریال موجود در فایل Serial.txt برای رجیستر کردن نرم افزار استفاده کنید.

مشخصات دقیق این ورژن:

(Office Online Server (Last updated November 2016) (x64) – DVD (English

File Name: en_office_online_server_last_updated_november_2016_x64_dvd_9560463.iso

Languages: English

SHA1: 7473E430D574313079CB48D3A46377F21F4D952F

(Office Online Server Language Pack (Last updated November 2016) (x64) – DVD (English

File Name: en_office_online_server_language_pack_november_2016_x64_dvd_9592164.exe

Languages: English

SHA1: C7718D6F860DBFA0E68EE4F138483086ACDA9060

دانلود Microsoft Office Online Server 2016 Update November 2016

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

کامل‌ترین مجموعه فیلم‌های آموزشی (Access – Excell – Word – PowerPoint -Internet) آفیس (به زبان فارسی) – کلیک کنید

۶۲۶ مگابایت


Categories1