دانلود نرم افزار Innovasys DocumentX 2013.1.88.0 – ……. – …….

DocumentX ابزاری بسیار مفید و کارآمد جهت تولید داکیومنتهای غنی برای برنامه نویسان دات نت است. پروژه های برنامه نویسی مخصوصا در مقیاسهای بزرگ اگر داکیومنت نشوند مدیریت و نگه داری و توسعه پذیری آینده آنها در معرض تهید بسیار جدی قرار میگیرد طوری که در بعضی از موارد پیاده سازی مجدد یک پروژه مستند نشده بسیار مقرون به صرفه تر از تعمیر و یا توسعه آن است. از طرفی منظور از داکیومنت کردن تنها اکتفا کردن به چند خط کامنت نیست. ما نیازمند مستند سازی کامل تمامی کد هستیم. اینکه کلاسها، توابع و متدها چه کاری انجام میدهند. ورودی های آنها چیست، خروجی ها کدامند، مقادیر مجاز و غیر مجاز ورودی چیست. استثناها و بسیاری از موارد دیگر. مستند سازی دستی این موارد کار بسیار زمان بری است. شرکتهای مختلف برای رفع این دسته از نیازها، ابزارهای زیادی را به بازار عرضه کرده اند که DocumentX یکی از شاخص ترین موارد این محصولات میباشد.

این برنامه به خوبی با محیط ویژوال استودیو یکپارچه میشود و به سادگی برای زبانهای دات نت اعم از VB, #C, C++, دیتابیسها، کامپوننتهای Com، اسکیم های XSD، وب سرویسها، جاوا اسکریپت و … قادر به تولید داکیومنت خودکار است. این برنامه همچنین برای داکیومنت کردن پروژه های جاوا نیز کاربرد دارد. برای استفاده از این ابزار تنها کافی است کدهای شما به خوبی XML Document شده باشند. در این صورت با یک کلیک قادر هستید کد را بر اساس تم و سلیقه شخصی تان مستند سازی کنید و در فرمتهای مختلفی دریافت کنید. این برنامه سوابق درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است و از سال ۱۹۹۸ میلادی تا کنون پیشرفت های قابل ملاحظه ای داشته است. به تمامی برنامه نویسان دات نت توصیه میکنیم پروژه های خود را با استفاده از این ابزار مناسب مستند سازی کنند تا در آینده برای توسعه دادن و یا حل مشکلات موجود در پروژه با مصائب و مشکلات عدیده روبرو نشوند.

DocumentX Compatibility:

System Requirements: Windows Vista, 7, 8, 8.1 or 10 (32 or 64bit). .NET Framework/VS.NET 2010-2015 (for .Net support). IE 8+. 

فایل Readme.txt‌ در فولدر Crack را مطالعه کنید.

دانلود Innovasys_DocumentX_2013.1.88.0

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۱۱۰ مگابایت


Categories1