دانلود نرم افزار IHS PERFORM 7.53 Fixed – ……. – …….

IHS PERFORM نرم افزاری عالی برای بهینه سازی فرایند بهره برداری از منابع نفت و گاز است. مهندسی بهره برداری یکی از شاخه های مهم مهندسی نفت است که وظیفه بررسی و بهینه سازی تولید و بهره برداری از منابع نفت و گاز را عهده دار هستند. مهندسین بهره برداری برای جلوگیری از افت فشار ناگهانی چاه های نفتی بایستی روند بهره برداری از چاه را مورد بررسی دقیق قرار دهند و هر جایی نیازمند بهینه سازی بود فعالیتهای لازم را انجام دهند. یکی از مهمترین تکنیک های صیانت از این موضوع تقسیم سیستم بهره برداری به گره های مختلف و بهینه سازی هر گره به صورت مجزا است که در این رشته تحت عنوان آنالیز گره ای یا Nodal Analysis نامگذاری شده است.

نرم افزار IHS PERFORM یکی از بهترین برنامه ها برای آنالیز گره ای است بخصوص در بهره برداری نفت سنگین با روشهای لیفت مصنوعی این برنامه راه حلی بسیار عالی برای بهینه سازی محسوب میشود. این برنامه امکانات مختلفی را برای تحلیل های گره ای و بهینه سازی فرایند بهره برداری مخازن نفت و گاز در نظر گرفته است و از ابتدایی ترین مراحل بهینه سازی تا پایان مراحل تکمیلی با شما همراه خواهد بود.

با استفاده از این محصول میتوانید وضعیت لوله ها، دریچه ها، میزان سرعت سیال و محاسبات فشار لوله ها را انجام دهید.میتوانید سناریوهای مختلفی برای چوک ها و افت حرارت در چاه ها ها و لوله ها را شبیه سازی کنید. در بحث لیفت مصنوعی میتوانید انواع حالت های لیفت مانند Gaslift، ESP و پمپهای دونهل را شبیه سازی کنید. سیستم را به صورت کامل تجزیه و تحلیل کنید و بهینه ترین حالت لیفت را انتخاب کنید. امکان ترکیب این برنامه با IHS SubPUMP برای ساخت سیستم های ESP نیز فراهم است.

 

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.

نسخه ۷٫۵۳ در ۲۱ شهریور ۹۶ در ویندوز ۱۰ ویرایش ۶۴ بیتی با موفقیت نصب و کرک و تست شده است.

دانلود IHS_PERFORM_7.53_Fixed

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۷۴ مگابایت


Categories1