دانلود نرم افزار Hypertherm ProNest 2012 v10.2.3 x86/x64 – ……. – …….

ProNest یکی از نرم افزارهای پیشرو در صنعت CAD/CAM ها جهت برنامه نویسی و بهینه سازی فرایند برشکاری ماشینی است. این برنامه راه حلی کامل و پاسخی به تمام نیازهای برشکاری شما از جمله پلاسما، ایزر، واترجت و … میباشد. صنعتگران و تولیدکنندگانی که از این برنامه در چرخه برش ماشینی خود استفاده میکنند به صورت مستقیم و غیر مستقیم صرفه جویی زیادی در مواد مصرفی خواهند داشت که این امر موجب کاهش هزینه ها در طولانی مدت خواهد شد. این برنامه تنها محصولی است که به صورت کامل از تکنولوژی Hypertherm SureCut پشتیبانی میکند که شامل مواردی همچون True Hole®, Rapid Part™, and True Bevel™ میشود.

یکی از مزیتهای مهم و تقاط قوت این برنامه تنظیمات و پیکربندی ساده آن میباشد. کاربران ProNest نیازمند درگیری زیاد با تنظیمات اولیه و محیط پیچیده نخواهند داشت. لذا افراد مبتدی نیز میتوانند برای نیازهای اولیه خود از قابلیتهای این برنامه استفاده کنند. یکی دیگر از مزیتهای این برنامه بهینه سازی و ارائه پیشنهادات هوشمند در رابطه با فرایند بهینه سازی ماشین کاری است. این نرم افزار تنها برای بهینه سازی فرایند برشکاری تولید نشده است. امکانات مختلفی برای تولید، تهیه گزارش، لیست کارها و برنامه ریزی آنها، ارزیابی هزینه ها و برآوردهای مالی و همچنین دارای یک سیستم کامل برای ERP/MRP میباشد که از طریق آن میتوان داده ها را بین سیستم های مختلف منتقل کرد. بنابراین این محصول یک اکوسیستم کامل برای فرایند برشکاری ماشینی است که تمامی امور جانبی و حلقه های فنی مرتبط را به صورت موثری مدیریت میکند.

ProNest Compatibility:

Software

Windows 7, Windows 8 or 8.1, Windows 10, or later (32-bit or 64-bit)

Microsoft® Excel*

Hardware

۱٫۳ GHz processor or faster (3 GHz recommended)

ProNest 64-bit: 8 GB RAM (16 GB recommended)

ProNest 32-bit: 4 GB RAM (8 GB recommended)

VGA display with at least 256 colors and a resolution of 1024 x 768

۲ GB available disk space

*Microsoft Excel 2007 or later is recommended for editing ProNest settings spreadsheets (.xls). If Microsoft Excel is not available, a similar spreadsheet application can be used

 

 

ProNest 2012 v10.2.3 x86 x64

دانلود بخش ۱ – ۱ گیگابایت

دانلود بخش ۲ – ۱ گیگابایت

دانلود بخش ۳ – ۸ مگابایت

دانلود ProNest_2012_v10.00.01_x86_x64

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

 


Categories1