دانلود نرم افزار GSL Biotech SnapGene 3.2.1 Windows/macOS – ……. – …….

GSL Biotech SnapGene اولین نرم افزار زیست شناسی مولکولی می باشد که استفاده از آن راحت تر از قلم و کاغذ است. در حال حاضر هر DNA ساخته شده در آزمایشگاه خود را می توان در یک فایل الکترونیکی ثبت و با استفاده از ....... SnapGene Viewer آن را در سراسر جهان به اشتراک گذاشت.

 

ویژگی و امکانات GSL Biotech SnapGene :

In-Fusion® Cloning : روش قابل توحه همه کاره برای ایجاد اتصالات ژنی بدون مرز می باشد. SnapGene اولین نرم افزار برای شبیه سازی این روش است. فقط قطعه DNA را که می خواهید آمیخته شود انتخاب کنید, برنامه آن را طراحی خواهد کرد.

Gibson Assembly® : بسیاری از محققان در حال تبدیل گیبسون اسمبلی به پلاسمید بدون استفاده از آنزیم های محدود هستند. بخش DNA توسط روش PCR جهت ایجاد تداخل با هم پیوست می شوند.

PCR Mutagenesis : پس از طراحی پرایمر, آنها را می توان برای شبیه سازی معمولی PCR, اکستنشن های روی هم PCR و یا جهش زایی استفاده کرد. نتیجه فایل های توالی DNA بلافاصله برای دستکاری بیشتر در دسترس است.

مستندات خودکار : ثبت خودکار مراحل در یک پروژه شبیه سازی. هر بار که شما یک توالی را ویرایش یا شبیه سازی می کنید, این روش به طور خودکار در تاریخچه گرافیکی ثبت می شود. بعد از شبیه سازی ایجاد ساختار DNA, می توانید از تاریخچه به عنوان یک پروتکل آزمایشی استفاده کنید.

Agarose Gel Electrophoresis : استفاده از یک الگوریتم پیشرفته برای ایجاد شبیه سازی واقع بینانه آگارز. قطعات محدود در سه فرمت ژل شبیه سازی شده, لیست عددی و نقشه توالی نمایش داده شده است. شما می توانید از این ژل شبیه سازی شده برای برنامه ریزی محدودیت تشخیصی و یا مقایسه یک تصویر با الگوی پیش بینی استفاده کنید.

 

برای مشاهده اطلاعات کامل GSL Biotech SnapGene به اینجا مراجعه کنید

Operating System

Windows 10, 8, 7, Vista or XP

Mac OS X 10.7 or later

Ubuntu Linux 14.04 or later

Fedora Linux 21 or later

Memory: 1 GB RAM

Hard Disk: 250 MB available disk space

Display: 1024 x 768 or higher resolution

در فایل Readme.txt در فولدر Crack ‌موجود است.

این ورژن در ۲ اسفند ۹۵ در ویندوز ۱۰ ۶۴ بیتی نصب و با موفیت فعال شده است.

دانلود GSL Biotech SnapGene 3.2.1

دانلود GSL Biotech SnapGene 3.2.1 macOS

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

ورژن ویندوز: ۳۴ مگابایت

ورژن مک: ۴۴ مگابایت


Categories1