دانلود نرم افزار GetData Recover My Files 5.2.1.1964 Professional Edition – ……. – …….

GetData Recover My Files نرم افزاری قدرتمند برای بازیابی فایلهای حذف شده میباشد. اگر فایلی را به صورت اتفاقی حذف کرده اید، سطل زباله ویندوز را خالی کرده اید و اکنون متوجه شده اید که نباید این کار را میکردید! درایوی را به اشتباه فرمت کرده اید، از نرم افزار پارتیشن بندی به صورت نادرست استفاده کرده اید و اطلاعات خود را از دست داده اید، هارد سیستم دچار مشکل شده و داده های مهمتان غیر قابل دسترس شده و بسیاری از مشکلات دیگر. برنامه نویسان برای این مشکلات راه حل هایی ارائه کرده اند که GetData Recover My Files یکی از همین راه حل هاست.

این برنامه تلاش میکند تا فایلهای شما را به هر دلیلی که حذف شده باشند احیاء کند. هادر درایو قطعه ای سخت افزاری است که پاک کردن امن داده ها از روی آن کار ساده ای نیست! در واقع وقتی شما فایلی را delete و یا shift+delete میکنید تنها از ویندوز درخواست کرده اید که جای این فایل را از حالت رزرو خارج کن و اجازه بده سایر فایلها از این فضا استفاده کنند. در این لحظه اگر جای این فایل توسط داده های دیگر دستخوش تغییر نشود امکان بازیابی آن فایل بسیار بالاست.

به همین خاطر توصیه شده است به محض اینکه دیتایی از سیستم شما حذف شد، سیستم را خاموش و در ایده آل ترین حالت، هارد دیسک خود را از سیستم جدا کنید تا تمامی راه های تراکنش اطلاعاتی با هارد را مسدود کنید در واقع وقتی اطلاعات شما از هارد پاک میشود، هر بار روشن کردن سیستم و کار کردن با سیستم عامل احتمال احیای اطلاعات شما را کاهش میدهد. این نرم افزار امکان بازگردانی فایلهایی که بر اثر ویروسها، کرم ها و سایر بدافزارها از سیستم حذف شده اند را نیز دارد، واسط کاربری این برنامه بسیار ساده طراحی شده و به صورت گام به گام، کاربر را در بازیابی فایل راهنمایی میکند.

  •  بازگردانی داده ها از هر جا (هارد، مموری کارت، فلش، فلاپی دیسک، آی پاد و …)
  • بازگردانی فایلها حتی اگر از سطح زباله هم حذف شده باشد
  • بازگردانی فایلها از درایوهای فرمت شده، یا حتی بعد از نصب ویندوز
  • بازگردانی فایلهایی که به علت کرش کردن هارد حذف شده اند
  • توانایی بازگردانی انواع فایلها اعم از تصاویر، موسیقی، ویدیو و …
  • پشتیبانی از انواع فرمتهای NTFS, FAT(12/16/32), exFAT, HFS, HFS+
  • و  …

GetData Recover My Files Compatibility:

Windows XP, 2003, Vista, Win 7, 2008;

Pentium IV 1.4 GHz or faster processor;

۱GB RAM;

۳۲bit and 64bit compatible

پس از نصب، فایل Patch را از داخل فولدر Crack در مل نصب نرم افزار کپی و اجرا و اعمال کنید.

دانلود GetData_Recover_My_Files_Professional_5.2.1.1964

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۳۴ مگابایت


Categories1