دانلود نرم افزار FNProgramvare BookCAT 10.25 – ……. – …….

BookCAT نرم افزاری برای طبقه بندی و مدیریت کتابهای شماست. با استفاده از این برنامه علاقه مندان کتاب و کتابخوانی که با حجم انبوهی از کتابها سروکار دارند میتوانند تمامی کتابهای خود را اعم از زبان، حجم، اسکن یا غیر اسکن و هر سبک کتابی را با استفاده از این برنامه مرتب و طبقه بندی کنند. این برنامه به صورت خودکار اطلاعات و مشخصات کتابهایی که در دیتابیس آن ذخیره کرده اید را از اینترنت جستجو و استخراج میکند و در برنامه ذخیره میکند. بعدها شما میتوانید بر اساس این مشخصات کتاب مورد نظر خود را جستجو کنید و یا بر اساس همین فیلدها طبقه بندی های مختلفی را در برنامه شاهد باشید.

به عنوان مثال در حالت عادی و بدون این برنامه شاید چند صد کتاب در گوشه و کنار سیستم خود داشته باشید و بخواهید بدانید که از فلان مولف کدام کتابها در سیستم شما موجود است. این کار بدون این برنامه به سادگی امکان پذیر نیست ولی با مراجعه به BookCAT به راحتی میتوانید نام مولف را وارد کنید و تمامی کتابهای مرتبط با آن مولف را ببینید. در این برنامه شما میتوانید بر اساس فیلدهای مختلفی همچون مولف، عنوان کتاب، ناشر، شابک، تاریخ انتشار، تعداد صفحات، ویراستار، عنوان اصلی کتاب، مترجم، نوع کتاب، ژانر، تاریخ خرید، قیمت، کامنتها، نقد های تخصصی و … کتاب ها را جستجو و یا دسته بندی کنید.

علاوه بر این موارد BookCAT قابلیتهای فراوان دیگری نیز داراست، ویژگی هایی همچون امکان ساخت فیلدهای سفارشی و جدید، ماژول امانت برای پیگیری کتابهای به امانت گرفته/داده شده، جستجوی بسیار منعطف و کارامد، امکان ساخت گزارشات غنی از لیست کتابهای موجود با بیش از ۸۰ قالب از پیش تعریف شده برای گزارشها، ساخت کدهای html از روی داده ها، دیتابیس نمونه برای آشنایی با برنامه و قابلیتهای مختلف آن، منوهای پاپ آپ برای دسترسی سریع به قابلیتهای مهم برنامه و بسیاری از امکانات دیگر که بعد از نصب و استفاده از برنامه به آنها پی خواهید برد.

BookCAT System Requirements:

OS : Windows XP/2003/2008,Windows Vista,Windows 7,64-bit

 

بعد از نصب، فایل موجود در فولدر Crack را در محل نصب نرم افزار کپی کنید.

دانلود FNProgramvare_BookCAT_10.25

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۱۸ مگابایت


Categories1