دانلود نرم افزار Exelis IDL ENVI 8.4 x64 – ……. – …….

IDL یا Interactive Data Language زبانی برنامه نویسی ساده ای برای تحلیل و تفسیر داده های دیجیتالی مانند تصاویر است. این زبان قابل اعتماد است و در رشته های علمی مختلفی مورد استفاده قرار میگیرد. IDL زبانی همه منظوره است که در بسیاری از پروژه های چه در مقیاس کوچک و چه در مقیاسهای بزرگ برای پردازش و تفسیر داده های عددی نقش مهمی ایفا میکند. به عنوان مثال یکی از کاربردهای مهم این زبان در تفسیر تصاویر ماهواره ای است.

امروزه سنجش از دور شاخه علمی مهمی است که در امور مختلفی نقش به سزایی را ایفا میکند. یکی از وظایف اصلی این رشته تحلیل و تفسیر داده ها و تصاویر ماهواری است. بدون استفاده از سیستمهای رایانه ای و نرم افزارهای مرتبط این کار بسیار دشوار و در بعضی از موارد تقریبا غیر ممکن است. به همین دلیل نرم افزارهای مختلفی مانند EVNI ارائه شده اند که با فراهم کردن قابلیتهای مختلف، این کار را بسیار ساده میکنند. ENVI محصولی است که به صورت کامل از زبان IDL حمایت میکند.

همچنین به دلیل اینکه اکثر ماژول های این نرم افزار بر اساس زبان IDL هستند شما میتوانید ماژول های اختصاصی را با این زبان بنویسید و به محیط برنامه اضافه کنید. این ماژول ها میتوانند جلوی انجام بسیاری از کارهای تکراری را بگیرند و سرعت انجام عملیات را بیشتر کنند. این زبان ویژگی های زیادی دارد که آن را برای انجام کارهای علمی متمایز کرده است.به عنوان مثال با استفاده از این زبان شما میتوانید با انواع فرمتهای تصویری تخصصی و علمی مانند HDF,CDF,NetCDF و سایر فرمتهای تصویری معمولی کار کنید. انواع محاسبات آماری و تجزیه و تحلیل داده ها را انجام دهید. میتوانید با ابزارهای گرافیکی این زبان رابطهای کاربری مورد نظرتان را ایجاد کنید. زبانهای دیگری همچون C و فرترن در IDL قابل استفاده هستند و میتوان با استفاده از توابع و کتابخانه های آماده این زبانها توانایی های اولیه IDL را توسعه بخشید.

IDL Compatibility:

Windows

Intel/AMD 64-bit

Windows 7, 8, 10

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.

دانلود بخش ۱ – ۱ گیگابایت

دانلود بخش ۲ – ۶۴۴ مگابایت

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

 


Categories1