دانلود نرم افزار DS SIMULIA Isight 2017 HF2 Windows/Linux – ……. – …….

امروزه مهندسین در حوزه CAD, CAM و CAE برای تولید محصولات از ابزارها و نرم افزارهای مختلفی استفاده میکنند. هر یک از این ابزارها شرایط خاص خود را دارا هستند و از فرمتهای خاص خود استفاده میکنند. از طرفی در مدلسازی و شبیه سازی محصولات معمولا از نرم افزارهای مختلفی استفاده میشود. هر یک از این نرم افزارها خروجی تولید میکنند که معمولا در برنامه دیگری قابل استفاده است، انجام این فرایند به صورت دستی مستعد خطا خواهد بود و سرعت کار ما را کاهش میدهد. Isight نرم افزاری است که به طراحان، مهندسین و محققین کمک میکند تا مدلهای طراحی و شبیه سازی شده توسط نرم افزارهای CAD, CAE و سایر برنامه ها را برای شبیه سازی چند جانبه مورد استفاده قرار دهند و به این ترتیب صدها نوع شبیه سازی را به صورت خودکار اجرا انجام دهند.

این نرم افزار با استفاده از روشهای آماری باعث صرفه جویی در زمان و بهبود محصولات خواهد شد و محصول نهایی از هر حیث چه از لحاظ بهره وری و کارایی و چه از لحاظ متریکهای مالی و هزینه ها بهینه خواهد بود. تعدادی از متدهای آماری که در این برنامه استفاده میشود عبارتند از Design of Exprements یا DOE و یا Design for six sigma و … . نرم افزار Isight در فرایند شبیه سازی اقدام به ترکیب مدلهای میان رشته ای و برنامه ها میکند و به این ترتیب اجرای این پروسه را خودکار میکند، امکان مشاهده نتایج در کنار هم را فراهم میکند و در نهایت پارامترهای طراحی بهینه را بر مبنای محدودیت های ورودی تشخیص میدهد.

این محصول با به کار گرفتن روشهایی تصادفی و آماری این قابلیت را به کاربرانش میدهد تا از آن در طراحی انواع محصولات استفاده کنند. کامپوننت شبیه سازی مونت کارلو یا MCS روشی دقیق برای پیش بینی شرایط غیر قابل اغماض و تصادفی در فرایند طراحی محصولات میباشد که این برنامه از آن به صورت گسترده ای در جریان کاری خود استفاده میکند. این متد به کاربران اجازه میدهد تا فضای طراحی را نمونه سازی کنند، فیدبکها و ورودی های مختلف سیستم را زیر نظر بگیرند و عوامل و مشخصه های طبیعی که ماهیت آماری دارند از جمله میانگین، واریانس، توزیع و …. را محاسبه کنند.

Isight System Requirements

Hard Disk: 1 GB of free disk space

Ram: minimum 4 GB RAM (main memory) (6 GB RAM recommended)

OS: • Windows 64-bit • Linux 64-bit • AIX (UNIX) • Solaris (UNIX)

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.

از ورژن‌ی ۲۰۱۷، این نرم‌افزار به‌صورت یک‌پارچه در مجموعه‌ی DS SIMULIA Suite ارائه می‌شود.

دانلود DS SIMULIA Isight 2017 Windows/Linux


دانلود DS SIMULIA Isight 2016 HF4

دانلود DS SIMULIA Isight 2016 HF4 Linux

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

ورژن ویندوز: ۸۱۳ مگابایت


Categories1