دانلود نرم افزار Digifort Enterprise 6.5.0.1 – ……. – …….

Digifort نرم افزاری قدرتمند برای نظارت و مانیتورینگ دوربین های شبکه و آنالوگ میباشد. این برنامه قابلیت توسعه پذیری بالایی دارد و میتوان بر اساس ویژگی های مورد نظر تمامی قسمتهای آن را شخصی سازی کرد تا در میدان عمل بیشترین کاربرد را داشته باشد. یکی از نقاط قوت این برنامه انجین پردازش تصویر آن است. هوشمندی سیستم های نظارت همیشه جزء یکی از مهمترین مسائل مطرح بوده است. یکی از شاخص های مهم در هوشمندی سیستم های نظارت، میزان دقت و سرعت آنها در پردازش تصاویر است.

Digifort با تجربه چندین ساله در زمینه پردازش تصویر یکی از قوی ترین و دقیق ترین سیستم های پردازش تصویر را در اختیار دارد. این برنامه با دقت و سرعت بسیار بالایی چهره افراد را تشخیص میدهد، خودروها و اجسام مختلف را میتواند بشمارد و دسته بندی کند، صدمات وارده به دوربین را تشخیص میدهد، امکان تحلیل حرکات افراد را دارد مثلا در مکان خاصی افراد توقف کرده اند، تعداد افراد یک ناحیه مختلف را نشان میدهد.

این برنامه را میتوان با استفاده از ماژول های مختلف هوشمند تر نیز کرد به عنوان مثال یکی از ماژول های مهم این برنامه شناسایی و تطبیق چهره است که با استفاده از آن میتوان در داخل جمعیت فردی با چهره مشخصی را پیدا کرد م میزان تطبیق پذیری آن را مشاهده کرد. سرعت تشخیص و تطبیق چهره بسیار بالاست و با یک سیستم نسبتا قدرتمند کارایی این برنامه دو چندان میشود. یا ماژولهایی برای خواندن پلاک که پلاک خودروها را با دقت بسیار بالایی تشخیص میدهد و امکانات گوناگونی برای ذخیره کردن پلاک ها، دسته بندی آنها، پیدا کردن پلاکی خاص و همچنین اعلام هشدار برای پلاکهای غیر مجاز و بسیاری از قابلیتهای دیگر را در اختیار کاربر قرار میدهد.

SUPPORTED OS for v5

DigiFort has been tested to work with the following Microsoft Operating Systems; Windows 2003 Server (RC2 Recommended) Windows 2008 Server Windows XP Professional (Any Service Pack – SP3 Recommended) Windows Vista (Home/Professional/Business) Windows 7

NOTE: 64 bit Windows editions will work, although DigiFort is a 32 bit application.

 

فایل Readme.txt‌ در فولدر Crack را مطالعه کنید.

دانلود Digifort_Enterprise_6.5

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۱۳۲ مگابایت


Categories1