دانلود نرم افزار CSC Struds 12 Standard – ……. – …….

CSC Struds نرم افزار توانمند برای طراحی، مدلسازی و آنالیز سازه های بتنی است. تمامی ابزارهای مورد نیاز برای این کار در یک پکیج واحد عرضه شده است که با وجود آنها نیازی به استفاده از محصولات پراکنده دیگر ندارید. این برنامه در هر سه بخشی طراحی، مدلسازی و آنالیز قابلیتهای زیادی فراهم کرده است که پاسخگوی تمامی نیازهای مهندسین میباشد. به عنوان مثال در بخش مدلسازی شما میتوانید در یک محیط گرافیکی به آسانی عملیات مدلسازی را انجام دهید. میتوانید طرحها و مدلهای معماری را از سایر نرم افزارهای CAD مانند Staad Pro و یا ETABS وارد برنامه کنید و بر روی آنها کار کنید. امکان مدلسازی دیوارهای برشی L, C, T را خواهید داشت. میتوانید دالهای بتنی با استایلهای مختلفی را طبق نقشه مدلسازی کنید.

در قسمت تجزیه و تحلیل شما میتوانید وضعیت سازه را در مقابل اعمال بارهای احتمالی و در شرایط بحرانی طبق کد IS:875 ارزیابی کنید و نقاط ضعف و قوت سازه را قبل از پیاده سازی واقعی مورد ارزیابی قرار دهید. در این قسمت همچنین میتوانید وضعیت سازه را در مقابل لرزه های احتمالی مورد سنجش قرار دهید. دیوارهای برشی را میتوانید به صورت کامل مورد آنالیز قرار دهید. بعد از طراحی و مدلسازی دقیق، برنامه به شما لیستی از مواد مورد نیاز و یا اصطلاحا BOQ را ارائه میدهد. خروجی کار قابل استفاده در سایر نرم افزارهای سازه ای نیز میباشد. در هر مرحله از پروژه امکان تهیه گزارشاتی کامل و مفصل از محاسبات مختلف و با اعداد و ارقام دقیق را خواهید داشت. این برنامه اطلاعات مربوط به تجزیه و تحلیل را در قسمتهای مورد نیاز با نمودارها و چارتهای دقیقی همراه میکند تا درک نتایج آسانتر شود.

  •  طراحی آسان ساختمانهای چند طبقه و آسمان خراشها در کمترین زمان و با دقیقترین آنالیزها
  • امکان طراحی قسمتهای مختلف ساختمان از جمله دالهای بتنی، تیرهای فلزی، ستونها، دیوارهای برشی، فونداسیون و …
  • امکان طراحی، مدلسازی و آنالیز کامپوننتهای فولادی
  • امکان ارزیابی و تجزیه و تحلیل ساختمان در شرایط بحرانی مثلا مقاوت آن در مقابل لرزه ها، اعمال بار، بادهای تند و تکان های شدید
  • طراحی کامل فونداسیون و پی سازی پله ای
  • تولید نقشه های دقیق CAD، برنامه های زمان بندی، گزارشات محاسباتی و BOQ
  • امکان ایمپورت و اکسپورت از/به سایر نرم افزارهای سازه ای
  • و …

OS: Windows XP / Vista / Seven

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.

دانلود CSC_Struds_12_Standard

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۷۰ مگابایت


Categories1