دانلود نرم افزار BoxedApp Packer 3.3.0.14 / API 3.3.0.14 / SDK 3.3.5.22 – ……. – …….

BoxedApp Packer یک ابزار کاربردی برای فشرده سازی همه فایلهای مرتبط با نرم افزار در یک فایل اجرایی است. این ابزار کاربرد زیادی برای برنامه نویسان دارد. وقتی نرم افزاری نوشته میشود معمولا از کتابخانه ها و فایلهای جانبی مختلفی در آن استفاده شده است. شاید انتشار تعداد زیادی فایل dll و ActiviX و یا ریسورسهای تصویری، صوتی و ویدیویی به همراه فایل اجرایی برنامه ایده جالبی نباشد. شما میتوانید همه این فایلها را به راحتی وارد برنامه BoxedApp Packer کنید و در داخل فایل اجرایی برنامه پک کنید. وقتی کاربر فایل برنامه را باز میکند. همه نیازمندی های برنامه داخل آن تک فایل وجود دارد.

استفاده از این ابزار هیچ تاثیری روی عملکرد برنامه نخواهد داشت. البته کمی سرعت اجرای برنامه کاهش پیدا میکند که چشمگیر نیست. ضمنا توجه داشته باشید که به تعداد فایلهایی که در داخل فایل اصلی برنامه تزریق میکنید، حجم نهایی برنامه شما افزایش پیدا میکند. بنابراین استفاده از این روش تنها برای برنامه هایی با وابستگی های خارجی کم توصیه میشود. به همین دلیل است که برنامه های سنگینی مانند آفیس، فتوشاپ از این ابزارها استفاده نمیکنند چون حجم نهایی فایل افزایش پیدا میکند و برای باز کردن برنامه حافظه بیشتری مد نظر است.

به همراه این بسته،BoxedApp Packer API به عنوان یک اینترفیس برنامه نویسی و BoxedAPP SDK نیز وجود دارد که توسعه دهندگان به کمک این کتابخانه به مجموعه ای از توابع برای مجازی سازی برنامه های دسترسی خواهند داشت. به عنوان مثال میتوانند فایل سیستم، رجیستری و سایر موارد مشابه را در برنامه خود شبیه سازی کنند. با استفاده از این توابع میتوانید یک فایل را به صورت مجازی ایجاد کنید، کلیدهای رجیستری را به صورت fake تعریف کنید و … . این کتابخانه برای زبانهای ++C++, C#, VB.Net, VB6, Delphi, Builder C در دسترس است.

 

یکی از ورژن ها کرک دارد که باید فایلهای موجود در فولدر Crack در محل نصب برنامه کپی شود.

دانلود BoxedApp_API_3.3.0.14

دانلود BoxedApp_Packer_3.3.0.14

دانلود BoxedApp_SDK_3.3.5.22

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۱ + ۹ + ۱۹ مگابایت


Categories1