دانلود نرم افزار AGi32 v14.4.52 – License Expired – ……. – …….

AGi32 نرم افزاری توانمند و کم نظیر برای تحلیل و شبیه سازی نورپردازی است. با استفاده از این برنامه میتوانید نمای داخلی و خارجی ساختمان، محیطهای باز، اتاق های کنفرانس، اتاقهای پذیرایی، نمایشگاه ها و هر مکان قابل تصور دیگری را به صورتی موثر نورپردازی کنید. به راحتی میتوانید منابع روشنایی را در قسمتهای مختلف قرار دهید، جهت آنها را تغییر دهید، از نورنماهایی با رنگهای مختلف استفاده کنید و به صورت لحظه ای تغییرات را در مکان مورد نظر ببینید. AGi32 ابزاری تکنیکی در این حوزه محسوب میشود و در صورت استفاده درست و دقیق از آن پیش بینی دقیقی از خروجی حالتهای مختلف و چینش مطلوب منابع روشنایی به شما خواهد داد.

نورپردازی وقتی به صورت تخصصی بررسی میشود تنها استفاده از چند منبع روشنایی نیست بلکه مواردی همچون مواد به کار رفته در ساختمان و تاثیر نور انعکاسی از این مواد، تاثیر رنگ دیوارها بر روی نور، میزان جذب و انعکاس نور و … مطرح میشود که همه اینها نیازمند این است تا در یک محیط نرم افزاری بتوان به صورت بصری تاثیر این موارد را مورد بررسی قرار داد که AGi32 به صورت موفقی این امکان را در اختیار کاربران قرار میدهد. این برنامه با بررسی حالتهای مختلف نورپردازی و تاثیر پارامترهای مختلف در این امر قابلیتهایی را در اختیار مهندسین قرار میدهد که بسیار بعید به نظر میرسد در دنیای واقعی بتوان همه آنها را مورد بررسی قرار داد و در نهایت به نتیجه مطلوب خود نیز رسید!

طبیعتا ورودی این برنامه مدلهای سه بعدی سایر نرم افزارهاست و برای نمایش تغییرات نورپردازی به صورت شبیه سازی شده نیازمند رندرینگ میباشد که سرعت رندرینگ نیز خصیصه مهمی است. اگر خیال این برنامه را از لحاظ سخت افزارهای مطلوب راحت کنید، خیال شما را از بابت سرعت بالای پردازش راحت میکند! این نرم افزار در نهایت سرعت تغییرات انجام شده را پردازش میکند و به لحاظ عملکردی بی نظیر میباشد.

AGi32 Compatibility:

Satisfactory Performance

Dual-Core Processor 2.00+Ghz

۱GB RAM – 32-bit OS

۲GB RAM – 64-bit OS

Windows 7

OpenGL enabled video card 256+MB Memory

Recommended

Quad-Core Processor 2.30+Ghz

۲GB RAM – 32-bit OS

۴+GB RAM – 64-bit OS

Windows 7, 8 or 10 (32 or 64-bit)

OpenGL enabled video card 500+MB Memory

High Performance

۶+ Processor cores 2.60+Ghz

۸+GB RAM – 64-bit OS

Windows 7, 8 or 10 (64-bit)

OpenGL enabled video card 1+GB Memory

Minimum screen resolution: 1024×768

۳۲-bit color support (True Color)

Physical Network Interface Card (NIC). Computers with only a virtual NIC cannot be licensed

اتصال خود را از اینترنت قطع کنید. ابتدا با کپی Patch در محل نصب نرم افزار و اعمال آن و سپس استفاده از Keygen نرم افزار را رجیستر کنید.

! سریال تولیدی توسط Keygen منقضی شده است ممکن است با عقب کشیدن زمان ویندوز به قبل از ۲۰۱۵ اجرا شود؛ درصورت انتشار ورژن‌ی جدید قرار می‌گیرد. 

دانلود AGi32_v14.4.52

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۱۲۷ مگابایت


Categories1